| 2671 |
风暴之眼 |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2671 |
| Нік: |
风暴之眼 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
8 серпня 2026 р, 01:36 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2672 |
SERBIAA |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2672 |
| Нік: |
SERBIAA |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
30 серпня 2026 р, 10:56 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2673 |
Fancy | player |
1 |
1 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2673 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
3 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
170 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
6 вересня 2026 р, 15:13 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2674 |
AGRONOM |
5 |
3 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2674 |
| Нік: |
AGRONOM |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
5 |
| Смертей: |
3 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
21 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
679 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
4 хв. 52 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 вересня 2026 р, 23:23 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
4 |
| Перемоги за Т: |
4 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2675 |
darpacto |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2675 |
| Нік: |
darpacto |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 р, 01:08 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2676 |
Divan |
6 |
9 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2676 |
| Нік: |
Divan |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
6 |
| Смертей: |
9 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
18 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
616 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
12 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
Вчора у 20:01 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
11 |
| Перемоги за Т: |
3 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2677 |
k2<3 272 |
1 |
2 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2677 |
| Нік: |
k2<3 272 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
1 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
5 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
175 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
27 вересня 2026 р, 14:23 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
2 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2678 |
Saint Hangover |
4 |
2 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2678 |
| Нік: |
Saint Hangover |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
4 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
15 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
447 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 вересня 2026 р, 03:59 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
2 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2679 |
MiTY@ |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2679 |
| Нік: |
MiTY@ |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 р, 22:04 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2680 |
MAKLEYN |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2680 |
| Нік: |
MAKLEYN |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 р, 22:30 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2681 |
KENT-77 |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2681 |
| Нік: |
KENT-77 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
4 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 вересня 2026 р, 12:03 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2682 |
PRO100 TUZ |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2682 |
| Нік: |
PRO100 TUZ |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
24 липня 2026 р, 08:39 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2683 |
Fancy | player |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2683 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
24 липня 2026 р, 21:05 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2684 |
pasha123987 |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2684 |
| Нік: |
pasha123987 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
29 липня 2026 р, 17:35 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2685 |
haRdy |
7 |
1 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2685 |
| Нік: |
haRdy |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
7 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
30 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
859 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
5 хв. 6 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 вересня 2026 р, 15:50 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
4 |
| Перемоги за Т: |
3 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2686 |
fancy | player |
96 |
20 |
20 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2686 |
| Нік: |
fancy | player |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
96 |
| Смертей: |
20 |
| Убивств в голову: |
20 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
330 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
13128 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
30 хв. 22 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 вересня 2026 р, 01:45 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
28 |
| Перемоги за Т: |
8 |
| Перемоги за CT: |
8 |
|
| 2687 |
Fancy | player |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2687 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
31 липня 2026 р, 22:31 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2688 |
ПОД ЮКОЙ КУРАТОР |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2688 |
| Нік: |
ПОД ЮКОЙ КУРАТОР |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
27 липня 2026 р, 04:19 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2689 |
MayorBENZ |
22 |
13 |
3 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2689 |
| Нік: |
MayorBENZ |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
22 |
| Смертей: |
13 |
| Убивств в голову: |
3 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
87 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
4858 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
13 хв. 19 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 вересня 2026 р, 17:28 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
14 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2690 |
CUMpot |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2690 |
| Нік: |
CUMpot |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
19 липня 2026 р, 16:10 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2691 |
плюха |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2691 |
| Нік: |
плюха |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
8 серпня 2026 р, 12:44 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2692 |
DragonFly |
1 |
1 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2692 |
| Нік: |
DragonFly |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
6 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
171 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 21 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 вересня 2026 р, 22:44 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2693 |
crux flexxinn |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2693 |
| Нік: |
crux flexxinn |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
19 липня 2026 р, 22:08 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2694 |
L1bur |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2694 |
| Нік: |
L1bur |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
20 липня 2026 р, 11:59 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2695 |
MAlloy |
18 |
7 |
2 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2695 |
| Нік: |
MAlloy |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
18 |
| Смертей: |
7 |
| Убивств в голову: |
2 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
75 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
2374 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
25 хв. 11 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 вересня 2026 р, 07:03 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
23 |
| Перемоги за Т: |
13 |
| Перемоги за CT: |
3 |
|
| 2696 |
Mr.TvInK |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2696 |
| Нік: |
Mr.TvInK |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 р, 10:37 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2697 |
лёгкий флирт |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2697 |
| Нік: |
лёгкий флирт |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 р, 10:36 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2698 |
Hovi4ok |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2698 |
| Нік: |
Hovi4ok |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
31 липня 2026 р, 02:26 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2699 |
pain |
1 |
1 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2699 |
| Нік: |
pain |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
6 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
353 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 55 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 вересня 2026 р, 23:52 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 2700 |
555 |
1 |
2 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
2700 |
| Нік: |
555 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
1 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
1 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
140 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 вересня 2026 р, 17:56 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
2 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
1 |
|