| 211 |
Dias |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
211 |
| Нік: |
Dias |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
10 червня 2026 р, 23:01 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 212 |
апарпампр |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
212 |
| Нік: |
апарпампр |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
16 червня 2026 р, 21:41 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 213 |
爱 P O R N O S L O N 1 K ツ |
8 |
4 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
213 |
| Нік: |
爱 P O R N O S L O N 1 K ツ |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
8 |
| Смертей: |
4 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
38 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1338 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
10 хв. 25 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 год. тому |
| Заходів: |
5 |
| Складено раундів: |
9 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
7 |
|
| 214 |
Fanatuk |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
214 |
| Нік: |
Fanatuk |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
4 липня 2026 р, 09:46 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 215 |
roJloBa |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
215 |
| Нік: |
roJloBa |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
26 липня 2026 р, 07:43 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 216 |
sabakaAa# |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
216 |
| Нік: |
sabakaAa# |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
1 серпня 2026 р, 12:22 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 217 |
<KENT> |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
217 |
| Нік: |
<KENT> |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
4 липня 2026 р, 12:13 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 218 |
GAR* |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
218 |
| Нік: |
GAR* |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 р, 19:57 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 219 |
nikolaevskiy vanek |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
219 |
| Нік: |
nikolaevskiy vanek |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
26 серпня 2026 р, 11:35 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 220 |
geg_Ma3ai |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
220 |
| Нік: |
geg_Ma3ai |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
28 липня 2026 р, 15:58 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 221 |
Rou&X |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
221 |
| Нік: |
Rou&X |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
9 серпня 2026 р, 15:46 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 222 |
Директор |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
222 |
| Нік: |
Директор |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
1 липня 2026 р, 16:15 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 223 |
ШКОДА |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
223 |
| Нік: |
ШКОДА |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
Позавчора у 00:36 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 224 |
ping,/'ponny |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
224 |
| Нік: |
ping,/'ponny |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
28 червня 2026 р, 06:41 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 225 |
ф и к с и к |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
225 |
| Нік: |
ф и к с и к |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 р, 06:20 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 226 |
Strikes |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
226 |
| Нік: |
Strikes |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 р, 05:09 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 227 |
akynamatatal33t |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
227 |
| Нік: |
akynamatatal33t |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
20 липня 2026 р, 21:45 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 228 |
Дядько Владік |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
228 |
| Нік: |
Дядько Владік |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 р, 21:20 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 229 |
Velzewool |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
229 |
| Нік: |
Velzewool |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
12 липня 2026 р, 00:21 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 230 |
osa skins.army |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
230 |
| Нік: |
osa skins.army |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 р, 15:37 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 231 |
VITO CORLEONE |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
231 |
| Нік: |
VITO CORLEONE |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
Вчора у 10:04 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 232 |
Kazantip Lutsk UA |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
232 |
| Нік: |
Kazantip Lutsk UA |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
22 липня 2026 р, 22:17 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 233 |
TOPBOOST|Player |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
233 |
| Нік: |
TOPBOOST|Player |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
4 липня 2026 р, 13:13 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 234 |
BANU |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
234 |
| Нік: |
BANU |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
6 червня 2026 р, 15:34 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 235 |
R@1N_$ |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
235 |
| Нік: |
R@1N_$ |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
23 червня 2026 р, 01:44 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 236 |
GSClient | gam1ngcs-ms |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
236 |
| Нік: |
GSClient | gam1ngcs-ms |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 р, 02:10 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 237 |
Steyyy- |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
237 |
| Нік: |
Steyyy- |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
3 липня 2026 р, 14:24 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 238 |
***КОТ*** |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
238 |
| Нік: |
***КОТ*** |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
27 липня 2026 р, 02:53 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 239 |
kA1NESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
239 |
| Нік: |
kA1NESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
17 червня 2026 р, 02:28 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 240 |
GSClient | gam1ngcs-ms |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
240 |
| Нік: |
GSClient | gam1ngcs-ms |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
9 серпня 2026 р, 10:40 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|