| 1171 |
ARSENAL LONDON |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1171 |
| Нік: |
ARSENAL LONDON |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
31 серпня 2026 р, 09:44 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1172 |
[MS] RIDDIK |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1172 |
| Нік: |
[MS] RIDDIK |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 р, 11:26 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1173 |
DNM8 |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1173 |
| Нік: |
DNM8 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
8 серпня 2026 р, 09:31 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1174 |
p1ŵQ |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1174 |
| Нік: |
p1ŵQ |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 р, 20:37 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1175 |
[OFF] RastaMa4o |
16 |
8 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1175 |
| Нік: |
[OFF] RastaMa4o |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
16 |
| Смертей: |
8 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
63 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1812 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
15 хв. 42 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 вересня 2026 р, 20:22 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
16 |
| Перемоги за Т: |
6 |
| Перемоги за CT: |
5 |
|
| 1176 |
fadge |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1176 |
| Нік: |
fadge |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 р, 23:53 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1177 |
ALL-MS | BOSS |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1177 |
| Нік: |
ALL-MS | BOSS |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
6 серпня 2026 р, 18:12 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1178 |
GENERAL |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1178 |
| Нік: |
GENERAL |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
17 серпня 2026 р, 12:38 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1179 |
pyroOP |
3 |
2 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1179 |
| Нік: |
pyroOP |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
3 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
17 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
636 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 хв. 30 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 вересня 2026 р, 07:17 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1180 |
vаlve-ms | сom |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1180 |
| Нік: |
vаlve-ms | сom |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
22 серпня 2026 р, 23:41 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1181 |
s1mple 2015 |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1181 |
| Нік: |
s1mple 2015 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
20 серпня 2026 р, 21:53 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1182 |
ya? |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1182 |
| Нік: |
ya? |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
25 серпня 2026 р, 19:29 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1183 |
Wolf |
1 |
1 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1183 |
| Нік: |
Wolf |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
3 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
80 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 вересня 2026 р, 15:11 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1184 |
deku255 |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1184 |
| Нік: |
deku255 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
10 серпня 2026 р, 03:17 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1185 |
Odessit |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1185 |
| Нік: |
Odessit |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 р, 13:42 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1186 |
KA)I(AH |
37 |
12 |
6 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1186 |
| Нік: |
KA)I(AH |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
37 |
| Смертей: |
12 |
| Убивств в голову: |
6 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
174 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
6306 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
1 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
21 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 вересня 2026 р, 01:04 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
20 |
| Перемоги за Т: |
6 |
| Перемоги за CT: |
1 |
|
| 1187 |
maYjaN |
27 |
3 |
10 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1187 |
| Нік: |
maYjaN |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
27 |
| Смертей: |
3 |
| Убивств в голову: |
10 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
59 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
5603 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
5 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 вересня 2026 р, 10:28 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
4 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
2 |
|
| 1188 |
BinGO |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1188 |
| Нік: |
BinGO |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
31 серпня 2026 р, 02:13 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1189 |
de_otsos |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1189 |
| Нік: |
de_otsos |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
20 липня 2026 р, 07:54 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1190 |
K P A C U B O |
2 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1190 |
| Нік: |
K P A C U B O |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
2 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
11 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
278 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 жовтня 2026 р, 08:19 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1191 |
МАГА ЛЕЗГИН |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1191 |
| Нік: |
МАГА ЛЕЗГИН |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
17 серпня 2026 р, 00:37 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1192 |
vnzlaonfire |
203 |
32 |
34 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1192 |
| Нік: |
vnzlaonfire |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
203 |
| Смертей: |
32 |
| Убивств в голову: |
34 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
1003 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
29597 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 год. 8 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 вересня 2026 р, 02:48 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
66 |
| Перемоги за Т: |
11 |
| Перемоги за CT: |
29 |
|
| 1193 |
Fancy | player |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1193 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
24 липня 2026 р, 12:29 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1194 |
Денчик |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1194 |
| Нік: |
Денчик |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
10 серпня 2026 р, 11:17 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1195 |
obsL |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1195 |
| Нік: |
obsL |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
3 серпня 2026 р, 15:41 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1196 |
shaB1T X@/7aeB |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1196 |
| Нік: |
shaB1T X@/7aeB |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 р, 15:15 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1197 |
Madara |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1197 |
| Нік: |
Madara |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 р, 15:10 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1198 |
sinful confession |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1198 |
| Нік: |
sinful confession |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 р, 18:56 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1199 |
kon4eniy |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1199 |
| Нік: |
kon4eniy |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
8 серпня 2026 р, 05:33 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1200 |
1SY44444NNNN |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1200 |
| Нік: |
1SY44444NNNN |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
5 серпня 2026 р, 18:06 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|