| 1081 |
GSClient | gam1ngcs-ms |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1081 |
| Нік: |
GSClient | gam1ngcs-ms |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
30 серпня 2026 р, 21:48 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1082 |
HEKER [EU] |
2 |
3 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1082 |
| Нік: |
HEKER [EU] |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
2 |
| Смертей: |
3 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
8 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
273 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 хв. 50 сек. |
| Останнє відвідування: |
Позавчора у 14:10 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
2 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
1 |
|
| 1083 |
[MS] RIDDIK |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1083 |
| Нік: |
[MS] RIDDIK |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 р, 11:26 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1084 |
vitosnos |
1 |
3 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1084 |
| Нік: |
vitosnos |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
1 |
| Смертей: |
3 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
8 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
284 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 год. тому |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
3 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
1 |
|
| 1085 |
sxyboy |
18 |
1 |
5 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1085 |
| Нік: |
sxyboy |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
18 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
5 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
69 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
2341 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
5 хв. 35 сек. |
| Останнє відвідування: |
Вчора у 07:08 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
4 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1086 |
p1ŵQ |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1086 |
| Нік: |
p1ŵQ |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 р, 20:37 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1087 |
[OFF] RastaMa4o |
16 |
8 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1087 |
| Нік: |
[OFF] RastaMa4o |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
16 |
| Смертей: |
8 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
63 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1812 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
15 хв. 42 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 вересня 2026 р, 20:22 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
16 |
| Перемоги за Т: |
6 |
| Перемоги за CT: |
5 |
|
| 1088 |
fadge |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1088 |
| Нік: |
fadge |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 р, 23:53 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1089 |
ALL-MS | BOSS |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1089 |
| Нік: |
ALL-MS | BOSS |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
6 серпня 2026 р, 18:12 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1090 |
SAYMON |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1090 |
| Нік: |
SAYMON |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
6 серпня 2026 р, 18:36 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1091 |
pyroOP |
3 |
2 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1091 |
| Нік: |
pyroOP |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
3 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
17 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
636 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 хв. 30 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 вересня 2026 р, 07:17 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1092 |
-=Toxa=- |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1092 |
| Нік: |
-=Toxa=- |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
30 серпня 2026 р, 22:07 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1093 |
s1mple 2015 |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1093 |
| Нік: |
s1mple 2015 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
20 серпня 2026 р, 21:53 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1094 |
(1)GSClient | gam1ngcs-ms |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1094 |
| Нік: |
(1)GSClient | gam1ngcs-ms |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
22 липня 2026 р, 21:19 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1095 |
ya? |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1095 |
| Нік: |
ya? |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
25 серпня 2026 р, 19:29 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1096 |
ViTOS -_- |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1096 |
| Нік: |
ViTOS -_- |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 р, 09:38 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1097 |
deku255 |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1097 |
| Нік: |
deku255 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
10 серпня 2026 р, 03:17 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1098 |
fenya.ua |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1098 |
| Нік: |
fenya.ua |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
17 серпня 2026 р, 12:21 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1099 |
maYjaN |
27 |
3 |
10 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1099 |
| Нік: |
maYjaN |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
27 |
| Смертей: |
3 |
| Убивств в голову: |
10 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
59 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
5603 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
5 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 вересня 2026 р, 10:28 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
4 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
2 |
|
| 1100 |
ПРО100 САНЯ |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1100 |
| Нік: |
ПРО100 САНЯ |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 р, 20:56 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1101 |
de_otsos |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1101 |
| Нік: |
de_otsos |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
20 липня 2026 р, 07:54 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1102 |
K P A C U B O |
2 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1102 |
| Нік: |
K P A C U B O |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
2 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
11 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
278 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 жовтня 2026 р, 08:19 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1103 |
Чукувезе |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1103 |
| Нік: |
Чукувезе |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 р, 11:07 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1104 |
vnzlaonfire |
203 |
32 |
34 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1104 |
| Нік: |
vnzlaonfire |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
203 |
| Смертей: |
32 |
| Убивств в голову: |
34 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
1003 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
29597 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 год. 8 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 вересня 2026 р, 02:48 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
66 |
| Перемоги за Т: |
11 |
| Перемоги за CT: |
29 |
|
| 1105 |
Fancy | player |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1105 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
24 липня 2026 р, 12:29 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1106 |
Денчик |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1106 |
| Нік: |
Денчик |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
10 серпня 2026 р, 11:17 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1107 |
obsL |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1107 |
| Нік: |
obsL |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
3 серпня 2026 р, 15:41 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1108 |
shaB1T X@/7aeB |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1108 |
| Нік: |
shaB1T X@/7aeB |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 р, 15:15 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1109 |
Madara |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1109 |
| Нік: |
Madara |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 р, 15:10 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1110 |
sinful confession |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1110 |
| Нік: |
sinful confession |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 р, 18:56 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|