| 1021 |
BOSH_95 |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1021 |
| Нік: |
BOSH_95 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
21 липня 2026 р, 23:46 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1022 |
D1sneuka* |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1022 |
| Нік: |
D1sneuka* |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 р, 11:29 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1023 |
T 47 |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1023 |
| Нік: |
T 47 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 р, 08:09 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1024 |
KILLHOUS |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1024 |
| Нік: |
KILLHOUS |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 р, 19:31 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1025 |
Razboynik |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1025 |
| Нік: |
Razboynik |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
25 серпня 2026 р, 16:36 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1026 |
Axel_Matador |
1 |
0 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1026 |
| Нік: |
Axel_Matador |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
1 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
3 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
90 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 вересня 2026 р, 05:10 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1027 |
[MS] RIDDIK |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1027 |
| Нік: |
[MS] RIDDIK |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 р, 11:26 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1028 |
enekin |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1028 |
| Нік: |
enekin |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 р, 19:28 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1029 |
p1ŵQ |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1029 |
| Нік: |
p1ŵQ |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 р, 20:37 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1030 |
[OFF] RastaMa4o |
16 |
8 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1030 |
| Нік: |
[OFF] RastaMa4o |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
16 |
| Смертей: |
8 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
63 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1812 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
15 хв. 42 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 вересня 2026 р, 20:22 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
16 |
| Перемоги за Т: |
6 |
| Перемоги за CT: |
5 |
|
| 1031 |
fadge |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1031 |
| Нік: |
fadge |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 р, 23:53 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1032 |
ALL-MS | BOSS |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1032 |
| Нік: |
ALL-MS | BOSS |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
6 серпня 2026 р, 18:12 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1033 |
A1C3A1B2 |
578 |
310 |
117 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1033 |
| Нік: |
A1C3A1B2 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
578 |
| Смертей: |
310 |
| Убивств в голову: |
117 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
2246 |
| Суїцидів: |
1 |
| Урон: |
90625 |
| Спроб розмінування: |
5 |
| Розмінувань: |
4 |
| Закладених бомб: |
7 |
| Вибухів бомб: |
1 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
7 год. 33 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 год. тому |
| Заходів: |
24 |
| Складено раундів: |
402 |
| Перемоги за Т: |
88 |
| Перемоги за CT: |
80 |
|
| 1034 |
pyroOP |
3 |
2 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1034 |
| Нік: |
pyroOP |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
3 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
17 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
636 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 хв. 30 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 вересня 2026 р, 07:17 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1035 |
s1mple 2015 |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1035 |
| Нік: |
s1mple 2015 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
20 серпня 2026 р, 21:53 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1036 |
Cyber Player |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1036 |
| Нік: |
Cyber Player |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 р, 17:04 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1037 |
ya? |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1037 |
| Нік: |
ya? |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
25 серпня 2026 р, 19:29 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1038 |
deku255 |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1038 |
| Нік: |
deku255 |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
10 серпня 2026 р, 03:17 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1039 |
#Auron# |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1039 |
| Нік: |
#Auron# |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
29 липня 2026 р, 19:56 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1040 |
maYjaN |
27 |
3 |
10 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1040 |
| Нік: |
maYjaN |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
27 |
| Смертей: |
3 |
| Убивств в голову: |
10 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
59 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
5603 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
5 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 вересня 2026 р, 10:28 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
4 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
2 |
|
| 1041 |
evelin |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1041 |
| Нік: |
evelin |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
31 серпня 2026 р, 18:39 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1042 |
de_otsos |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1042 |
| Нік: |
de_otsos |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
20 липня 2026 р, 07:54 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1043 |
K P A C U B O |
2 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1043 |
| Нік: |
K P A C U B O |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
2 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
11 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
278 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 жовтня 2026 р, 08:19 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1044 |
vnzlaonfire |
203 |
32 |
34 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1044 |
| Нік: |
vnzlaonfire |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
203 |
| Смертей: |
32 |
| Убивств в голову: |
34 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
1003 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
29597 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 год. 8 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 вересня 2026 р, 02:48 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
66 |
| Перемоги за Т: |
11 |
| Перемоги за CT: |
29 |
|
| 1045 |
Fancy | player |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1045 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
24 липня 2026 р, 12:29 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1046 |
Денчик |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1046 |
| Нік: |
Денчик |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
10 серпня 2026 р, 11:17 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1047 |
obsL |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1047 |
| Нік: |
obsL |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
3 серпня 2026 р, 15:41 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1048 |
shaB1T X@/7aeB |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1048 |
| Нік: |
shaB1T X@/7aeB |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 р, 15:15 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1049 |
Madara |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1049 |
| Нік: |
Madara |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 р, 15:10 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 1050 |
sinful confession |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
1050 |
| Нік: |
sinful confession |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 р, 18:56 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|