| 901 |
aa |
3 |
0 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
901 |
| Нік: |
aa |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
3 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
17 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
460 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 жовтня 2026 р, 19:20 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
3 |
| Перемоги за Т: |
3 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 902 |
УКРСТАЛКЕР |
5 |
4 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
902 |
| Нік: |
УКРСТАЛКЕР |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
5 |
| Смертей: |
4 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
21 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
643 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
4 хв. 4 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 жовтня 2026 р, 20:12 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
4 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 903 |
toliban |
36 |
19 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
903 |
| Нік: |
toliban |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
36 |
| Смертей: |
19 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
154 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
4332 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
26 хв. 59 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 жовтня 2026 р, 03:22 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
21 |
| Перемоги за Т: |
5 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 904 |
aXa |
5 |
2 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
904 |
| Нік: |
aXa |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
5 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
6 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
948 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 хв. |
| Останнє відвідування: |
7 жовтня 2026 р, 16:47 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
4 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
2 |
|
| 905 |
KARATEL |
366 |
116 |
75 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
905 |
| Нік: |
KARATEL |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
366 |
| Смертей: |
116 |
| Убивств в голову: |
75 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
1499 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
54682 |
| Спроб розмінування: |
6 |
| Розмінувань: |
3 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 год. 16 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 год. тому |
| Заходів: |
16 |
| Складено раундів: |
160 |
| Перемоги за Т: |
34 |
| Перемоги за CT: |
53 |
|
| 906 |
ReLaX |
6 |
1 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
906 |
| Нік: |
ReLaX |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
6 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
21 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
829 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 год. тому |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
3 |
| Перемоги за Т: |
3 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 907 |
GSClient | gam1ngcs-ms |
42 |
28 |
8 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
907 |
| Нік: |
GSClient | gam1ngcs-ms |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
42 |
| Смертей: |
28 |
| Убивств в голову: |
8 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
149 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
5656 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
31 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 вересня 2026 р, 09:21 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
31 |
| Перемоги за Т: |
5 |
| Перемоги за CT: |
11 |
|
| 908 |
Fancy | player |
6 |
6 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
908 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
6 |
| Смертей: |
6 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
35 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
828 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
9 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
27 вересня 2026 р, 11:46 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
7 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 909 |
Why |
1 |
2 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
909 |
| Нік: |
Why |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
1 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
1 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
111 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
4 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 вересня 2026 р, 03:16 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
3 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
1 |
|
| 910 |
ĐIMONঐUѦ |
1 |
0 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
910 |
| Нік: |
ĐIMONঐUѦ |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
1 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
6 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
241 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 хв. 4 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 вересня 2026 р, 00:39 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 911 |
Fancy | player |
11 |
5 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
911 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
11 |
| Смертей: |
5 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
36 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1420 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
5 хв. 59 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 вересня 2026 р, 22:05 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
7 |
| Перемоги за Т: |
3 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 912 |
1}|{ora! |
2 |
2 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
912 |
| Нік: |
1}|{ora! |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
2 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
10 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
312 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
4 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
6 вересня 2026 р, 20:26 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
3 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
3 |
|
| 913 |
Necro |
24 |
6 |
3 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
913 |
| Нік: |
Necro |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
24 |
| Смертей: |
6 |
| Убивств в голову: |
3 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
106 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
3757 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
1 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
14 хв. 8 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 жовтня 2026 р, 11:07 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
17 |
| Перемоги за Т: |
15 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 914 |
Groot |
8 |
7 |
2 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
914 |
| Нік: |
Groot |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
8 |
| Смертей: |
7 |
| Убивств в голову: |
2 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
33 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1349 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
10 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 вересня 2026 р, 21:13 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
7 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 915 |
sMa1lk |
10 |
3 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
915 |
| Нік: |
sMa1lk |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
10 |
| Смертей: |
3 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
41 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1341 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
17 хв. 25 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 вересня 2026 р, 10:41 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
11 |
| Перемоги за Т: |
5 |
| Перемоги за CT: |
1 |
|
| 916 |
Shark45 |
1 |
2 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
916 |
| Нік: |
Shark45 |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
1 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
4 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
212 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 вересня 2026 р, 18:44 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
2 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 917 |
SEVER |
100 |
14 |
26 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
917 |
| Нік: |
SEVER |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
100 |
| Смертей: |
14 |
| Убивств в голову: |
26 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
351 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
13199 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
26 хв. 18 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 жовтня 2026 р, 21:49 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
25 |
| Перемоги за Т: |
6 |
| Перемоги за CT: |
12 |
|
| 918 |
MILKSOP |
113 |
15 |
19 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
918 |
| Нік: |
MILKSOP |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
113 |
| Смертей: |
15 |
| Убивств в голову: |
19 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
321 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
16959 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
31 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 вересня 2026 р, 05:35 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
37 |
| Перемоги за Т: |
15 |
| Перемоги за CT: |
12 |
|
| 919 |
NAPAS |
27 |
10 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
919 |
| Нік: |
NAPAS |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
27 |
| Смертей: |
10 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
144 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
4166 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
23 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 жовтня 2026 р, 21:36 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
21 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
8 |
|
| 920 |
МІШАНЯ |
2482 |
1353 |
462 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
920 |
| Нік: |
МІШАНЯ |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
2482 |
| Смертей: |
1353 |
| Убивств в голову: |
462 |
| Убивств своїх: |
4 |
| Попадань: |
11508 |
| Суїцидів: |
7 |
| Урон: |
426764 |
| Спроб розмінування: |
32 |
| Розмінувань: |
19 |
| Закладених бомб: |
50 |
| Вибухів бомб: |
16 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 днів 5 год. 35 хв. 37 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 год. тому |
| Заходів: |
99 |
| Складено раундів: |
1550 |
| Перемоги за Т: |
412 |
| Перемоги за CT: |
263 |
|
| 921 |
Toni |
4 |
4 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
921 |
| Нік: |
Toni |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
4 |
| Смертей: |
4 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
20 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
713 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
4 хв. 43 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 вересня 2026 р, 16:28 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
4 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
2 |
|
| 922 |
MILKIS159 |
1 |
1 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
922 |
| Нік: |
MILKIS159 |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
1 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
111 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
59 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 вересня 2026 р, 22:11 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
2 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
2 |
|
| 923 |
Kinetik |
3 |
1 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
923 |
| Нік: |
Kinetik |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
3 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
7 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
760 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 21 сек. |
| Останнє відвідування: |
7 жовтня 2026 р, 19:19 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 924 |
Dneprkiller 40years |
5 |
6 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
924 |
| Нік: |
Dneprkiller 40years |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
5 |
| Смертей: |
6 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
28 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
937 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
5 хв. 47 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 жовтня 2026 р, 19:42 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
6 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
1 |
|
| 925 |
Fancy | player |
11 |
5 |
5 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
925 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
11 |
| Смертей: |
5 |
| Убивств в голову: |
5 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
47 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
2422 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
5 хв. 29 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 вересня 2026 р, 09:34 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
6 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 926 |
Откуда? |
3 |
4 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
926 |
| Нік: |
Откуда? |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
3 |
| Смертей: |
4 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
22 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
637 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 хв. 56 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 год. тому |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
3 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
2 |
|
| 927 |
Volodis |
44 |
18 |
16 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
927 |
| Нік: |
Volodis |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
44 |
| Смертей: |
18 |
| Убивств в голову: |
16 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
166 |
| Суїцидів: |
1 |
| Урон: |
6640 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
29 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
4 год. тому |
| Заходів: |
5 |
| Складено раундів: |
24 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
11 |
|
| 928 |
DJ DET |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
928 |
| Нік: |
DJ DET |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
20 серпня 2026 р, 19:37 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 929 |
SERVER~.~CSOMOD~.~COM [9] |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
929 |
| Нік: |
SERVER~.~CSOMOD~.~COM [9] |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
21 серпня 2026 р, 07:26 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 930 |
B I G XANTARES |
0 |
0 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
930 |
| Нік: |
B I G XANTARES |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
0 |
| Смертей: |
0 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
0 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
0 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
Навсегда |
| Останнє відвідування: |
3 серпня 2026 р, 15:51 |
| Заходів: |
0 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|