| 721 |
RoM4uk |
11 |
6 |
3 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
721 |
| Нік: |
RoM4uk |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
11 |
| Смертей: |
6 |
| Убивств в голову: |
3 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
40 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1752 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
4 хв. |
| Останнє відвідування: |
6 жовтня 2026 р, 13:29 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
4 |
| Перемоги за Т: |
3 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 722 |
Do6pbIu^ |
3 |
1 |
1 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
722 |
| Нік: |
Do6pbIu^ |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
3 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
9 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
502 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 43 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 вересня 2026 р, 12:28 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 723 |
Remu |
15 |
5 |
2 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
723 |
| Нік: |
Remu |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
15 |
| Смертей: |
5 |
| Убивств в голову: |
2 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
53 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
2094 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
8 хв. 18 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 вересня 2026 р, 19:45 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
9 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
2 |
|
| 724 |
TALIBAN |
33 |
14 |
4 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
724 |
| Нік: |
TALIBAN |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
33 |
| Смертей: |
14 |
| Убивств в голову: |
4 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
126 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
4471 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
20 хв. 48 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 жовтня 2026 р, 22:50 |
| Заходів: |
7 |
| Складено раундів: |
18 |
| Перемоги за Т: |
3 |
| Перемоги за CT: |
3 |
|
| 725 |
Fancy | player |
3 |
1 |
0 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
725 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
3 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
15 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
469 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 41 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 вересня 2026 р, 20:41 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
2 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 726 |
movchaN/// |
9 |
5 |
2 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
726 |
| Нік: |
movchaN/// |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
9 |
| Смертей: |
5 |
| Убивств в голову: |
2 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
31 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1140 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
7 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 год. тому |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
6 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 727 |
Tratata |
25 |
16 |
3 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
727 |
| Нік: |
Tratata |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
25 |
| Смертей: |
16 |
| Убивств в голову: |
3 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
125 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
3996 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
18 хв. |
| Останнє відвідування: |
14 жовтня 2026 р, 17:54 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
19 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
10 |
|
| 728 |
Белая Горячка |
4 |
1 |
0 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
728 |
| Нік: |
Белая Горячка |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
4 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
16 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
542 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 хв. 55 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 вересня 2026 р, 15:59 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
3 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 729 |
MILKIS159 |
1 |
1 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
729 |
| Нік: |
MILKIS159 |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
1 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
111 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
59 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 вересня 2026 р, 22:11 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
2 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
2 |
|
| 730 |
Fancy | player |
102 |
59 |
9 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
730 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
102 |
| Смертей: |
59 |
| Убивств в голову: |
9 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
389 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
15947 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 год. 20 хв. 4 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 вересня 2026 р, 01:06 |
| Заходів: |
5 |
| Складено раундів: |
76 |
| Перемоги за Т: |
13 |
| Перемоги за CT: |
10 |
|
| 731 |
HitenssjgOd |
100 |
58 |
24 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
731 |
| Нік: |
HitenssjgOd |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
100 |
| Смертей: |
58 |
| Убивств в голову: |
24 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
379 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
15637 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
58 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 жовтня 2026 р, 15:19 |
| Заходів: |
12 |
| Складено раундів: |
52 |
| Перемоги за Т: |
16 |
| Перемоги за CT: |
17 |
|
| 732 |
Kalash |
25 |
9 |
6 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
732 |
| Нік: |
Kalash |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
25 |
| Смертей: |
9 |
| Убивств в голову: |
6 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
97 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
3678 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
2 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
15 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 жовтня 2026 р, 03:12 |
| Заходів: |
4 |
| Складено раундів: |
14 |
| Перемоги за Т: |
3 |
| Перемоги за CT: |
4 |
|
| 733 |
Dangeloas |
6 |
5 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
733 |
| Нік: |
Dangeloas |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
6 |
| Смертей: |
5 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
30 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1071 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 хв. 40 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 год. тому |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
3 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 734 |
MILKSOP |
113 |
15 |
19 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
734 |
| Нік: |
MILKSOP |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
113 |
| Смертей: |
15 |
| Убивств в голову: |
19 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
321 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
16959 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
31 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 вересня 2026 р, 05:35 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
37 |
| Перемоги за Т: |
15 |
| Перемоги за CT: |
12 |
|
| 735 |
Т4 |
43 |
24 |
14 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
735 |
| Нік: |
Т4 |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
43 |
| Смертей: |
24 |
| Убивств в голову: |
14 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
158 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
6553 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
2 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
31 хв. 47 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 жовтня 2026 р, 18:26 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
27 |
| Перемоги за Т: |
8 |
| Перемоги за CT: |
1 |
|
| 736 |
GSClient | gam1ngcs-ms |
4 |
3 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
736 |
| Нік: |
GSClient | gam1ngcs-ms |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
4 |
| Смертей: |
3 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
21 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
599 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 хв. 57 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 вересня 2026 р, 11:11 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
3 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
2 |
|
| 737 |
GORBATUY |
12 |
11 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
737 |
| Нік: |
GORBATUY |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
12 |
| Смертей: |
11 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
52 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1785 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
14 хв. 3 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 вересня 2026 р, 15:48 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
11 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 738 |
MEL |
4 |
2 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
738 |
| Нік: |
MEL |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
4 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
23 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
685 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
4 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 вересня 2026 р, 17:55 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
3 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
3 |
|
| 739 |
atlantis is calling |
46 |
8 |
23 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
739 |
| Нік: |
atlantis is calling |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
46 |
| Смертей: |
8 |
| Убивств в голову: |
23 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
109 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
7645 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
12 хв. 25 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 вересня 2026 р, 01:29 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
16 |
| Перемоги за Т: |
4 |
| Перемоги за CT: |
8 |
|
| 740 |
PRODAVAN |
86 |
29 |
24 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
740 |
| Нік: |
PRODAVAN |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
86 |
| Смертей: |
29 |
| Убивств в голову: |
24 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
542 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
22048 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
5 |
| Вибухів бомб: |
1 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
59 хв. 52 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 вересня 2026 р, 11:16 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
53 |
| Перемоги за Т: |
27 |
| Перемоги за CT: |
7 |
|
| 741 |
Volodis |
44 |
18 |
16 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
741 |
| Нік: |
Volodis |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
44 |
| Смертей: |
18 |
| Убивств в голову: |
16 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
166 |
| Суїцидів: |
1 |
| Урон: |
6640 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
29 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 год. тому |
| Заходів: |
5 |
| Складено раундів: |
24 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
11 |
|
| 742 |
Single |
14 |
5 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
742 |
| Нік: |
Single |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
14 |
| Смертей: |
5 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
66 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
2027 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
12 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 вересня 2026 р, 21:26 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
9 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
5 |
|
| 743 |
Alex |
9 |
4 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
743 |
| Нік: |
Alex |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
9 |
| Смертей: |
4 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
52 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1525 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
5 хв. 2 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 жовтня 2026 р, 11:45 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
4 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
1 |
|
| 744 |
Fancy | player |
14 |
9 |
3 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
744 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
14 |
| Смертей: |
9 |
| Убивств в голову: |
3 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
55 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
2084 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
16 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 жовтня 2026 р, 21:35 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
11 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
4 |
|
| 745 |
7777 |
11 |
3 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
745 |
| Нік: |
7777 |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
11 |
| Смертей: |
3 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
1 |
| Попадань: |
48 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
2006 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
1 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
6 хв. 9 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 вересня 2026 р, 13:49 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
5 |
| Перемоги за Т: |
4 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 746 |
gektor |
68 |
32 |
6 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
746 |
| Нік: |
gektor |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
68 |
| Смертей: |
32 |
| Убивств в голову: |
6 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
346 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
10502 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 год. 3 хв. 37 сек. |
| Останнє відвідування: |
4 жовтня 2026 р, 20:51 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
54 |
| Перемоги за Т: |
9 |
| Перемоги за CT: |
21 |
|
| 747 |
avdeevka |
22 |
15 |
5 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
747 |
| Нік: |
avdeevka |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
22 |
| Смертей: |
15 |
| Убивств в голову: |
5 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
108 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
3584 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
21 хв. 4 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 вересня 2026 р, 18:59 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
15 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
5 |
|
| 748 |
Fancy | player |
215 |
153 |
59 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
748 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
215 |
| Смертей: |
153 |
| Убивств в голову: |
59 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
1005 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
36895 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Закладених бомб: |
4 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 год. 21 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
4 жовтня 2026 р, 11:59 |
| Заходів: |
6 |
| Складено раундів: |
197 |
| Перемоги за Т: |
48 |
| Перемоги за CT: |
26 |
|
| 749 |
Drayzz |
2 |
1 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
749 |
| Нік: |
Drayzz |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
2 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
16 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
456 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 вересня 2026 р, 13:51 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
3 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 750 |
паук |
2 |
7 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
750 |
| Нік: |
паук |
| Навичка: |
M (101)
|
| Убивств: |
2 |
| Смертей: |
7 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
9 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
246 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
10 хв. 29 сек. |
| Останнє відвідування: |
4 вересня 2026 р, 18:49 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
8 |
| Перемоги за Т: |
3 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|