| 691 |
atmaca |
41 |
18 |
2 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
691 |
| Нік: |
atmaca |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
41 |
| Смертей: |
18 |
| Убивств в голову: |
2 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
45 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
5444 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
15 хв. 21 сек. |
| Останнє відвідування: |
4 вересня 2026 р, 10:07 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
22 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
9 |
|
| 692 |
SaİDo |
2 |
1 |
0 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
692 |
| Нік: |
SaİDo |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
2 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
19 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
274 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 42 сек. |
| Останнє відвідування: |
3 жовтня 2026 р, 14:20 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
2 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 693 |
TEKTONIK |
21 |
20 |
4 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
693 |
| Нік: |
TEKTONIK |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
21 |
| Смертей: |
20 |
| Убивств в голову: |
4 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
81 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
3164 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
38 хв. 12 сек. |
| Останнє відвідування: |
4 вересня 2026 р, 13:53 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
26 |
| Перемоги за Т: |
7 |
| Перемоги за CT: |
2 |
|
| 694 |
Цаеер |
33 |
9 |
5 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
694 |
| Нік: |
Цаеер |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
33 |
| Смертей: |
9 |
| Убивств в голову: |
5 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
62 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
5189 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
11 хв. 26 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 вересня 2026 р, 08:03 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
13 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
5 |
|
| 695 |
Fantom iz opere |
32 |
33 |
6 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
695 |
| Нік: |
Fantom iz opere |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
32 |
| Смертей: |
33 |
| Убивств в голову: |
6 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
153 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
5658 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
45 хв. |
| Останнє відвідування: |
21 вересня 2026 р, 20:18 |
| Заходів: |
5 |
| Складено раундів: |
36 |
| Перемоги за Т: |
7 |
| Перемоги за CT: |
6 |
|
| 696 |
4ik4ik |
1827 |
733 |
226 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
696 |
| Нік: |
4ik4ik |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
1827 |
| Смертей: |
733 |
| Убивств в голову: |
226 |
| Убивств своїх: |
2 |
| Попадань: |
7588 |
| Суїцидів: |
3 |
| Урон: |
264022 |
| Спроб розмінування: |
9 |
| Розмінувань: |
6 |
| Закладених бомб: |
36 |
| Вибухів бомб: |
9 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
11 год. 41 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
3 год. тому |
| Заходів: |
56 |
| Складено раундів: |
659 |
| Перемоги за Т: |
209 |
| Перемоги за CT: |
152 |
|
| 697 |
Fancy | |
32 |
24 |
3 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
697 |
| Нік: |
Fancy | |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
32 |
| Смертей: |
24 |
| Убивств в голову: |
3 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
118 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
4313 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
30 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 жовтня 2026 р, 16:44 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
28 |
| Перемоги за Т: |
10 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 698 |
ne K P A C U B O |
6 |
3 |
0 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
698 |
| Нік: |
ne K P A C U B O |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
6 |
| Смертей: |
3 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
22 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
680 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
6 хв. 50 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 вересня 2026 р, 13:42 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
5 |
| Перемоги за Т: |
4 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 699 |
KARANTAR121 |
33 |
9 |
0 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
699 |
| Нік: |
KARANTAR121 |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
33 |
| Смертей: |
9 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
155 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
4273 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
8 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 вересня 2026 р, 15:11 |
| Заходів: |
4 |
| Складено раундів: |
9 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
4 |
|
| 700 |
MuT9 CeBepHbIu* |
647 |
546 |
71 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
700 |
| Нік: |
MuT9 CeBepHbIu* |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
647 |
| Смертей: |
546 |
| Убивств в голову: |
71 |
| Убивств своїх: |
4 |
| Попадань: |
3108 |
| Суїцидів: |
1 |
| Урон: |
107113 |
| Спроб розмінування: |
11 |
| Розмінувань: |
4 |
| Закладених бомб: |
15 |
| Вибухів бомб: |
1 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
11 год. 20 хв. 50 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 вересня 2026 р, 22:02 |
| Заходів: |
40 |
| Складено раундів: |
534 |
| Перемоги за Т: |
181 |
| Перемоги за CT: |
65 |
|
| 701 |
Fancy | player |
3 |
1 |
0 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
701 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
3 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
15 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
469 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 41 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 вересня 2026 р, 20:41 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
2 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 702 |
tvhska |
33 |
16 |
6 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
702 |
| Нік: |
tvhska |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
33 |
| Смертей: |
16 |
| Убивств в голову: |
6 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
98 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
4989 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
21 хв. 50 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 год. тому |
| Заходів: |
7 |
| Складено раундів: |
20 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
10 |
|
| 703 |
Olejka Zav0d 1973 |
8 |
2 |
5 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
703 |
| Нік: |
Olejka Zav0d 1973 |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
8 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
5 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
25 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1291 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
4 хв. 45 сек. |
| Останнє відвідування: |
4 жовтня 2026 р, 00:51 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
3 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 704 |
GreyWolf |
7 |
1 |
0 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
704 |
| Нік: |
GreyWolf |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
7 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
0 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
32 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
929 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 вересня 2026 р, 00:46 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
2 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 705 |
a |
20 |
6 |
8 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
705 |
| Нік: |
a |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
20 |
| Смертей: |
6 |
| Убивств в голову: |
8 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
51 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
2985 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
14 хв. 18 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 вересня 2026 р, 21:13 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
12 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
5 |
|
| 706 |
мне 11 |
41 |
30 |
3 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
706 |
| Нік: |
мне 11 |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
41 |
| Смертей: |
30 |
| Убивств в голову: |
3 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
183 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
5888 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
44 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 год. тому |
| Заходів: |
6 |
| Складено раундів: |
35 |
| Перемоги за Т: |
13 |
| Перемоги за CT: |
5 |
|
| 707 |
TALIBAN |
33 |
14 |
4 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
707 |
| Нік: |
TALIBAN |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
33 |
| Смертей: |
14 |
| Убивств в голову: |
4 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
126 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
4471 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
20 хв. 48 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 жовтня 2026 р, 22:50 |
| Заходів: |
7 |
| Складено раундів: |
18 |
| Перемоги за Т: |
3 |
| Перемоги за CT: |
3 |
|
| 708 |
Do6pbIu^ |
3 |
1 |
1 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
708 |
| Нік: |
Do6pbIu^ |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
3 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
9 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
502 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 43 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 вересня 2026 р, 12:28 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 709 |
Next Player |
16 |
2 |
2 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
709 |
| Нік: |
Next Player |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
16 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
2 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
76 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
2585 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
10 хв. 35 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 вересня 2026 р, 02:36 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
11 |
| Перемоги за Т: |
7 |
| Перемоги за CT: |
4 |
|
| 710 |
Maiku |
15 |
1 |
5 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
710 |
| Нік: |
Maiku |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
15 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
5 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
23 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
2823 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 хв. 51 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 вересня 2026 р, 08:29 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
3 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
2 |
|
| 711 |
Shishka_Pret |
5 |
1 |
1 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
711 |
| Нік: |
Shishka_Pret |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
5 |
| Смертей: |
1 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
21 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
674 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 хв. 40 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 вересня 2026 р, 06:53 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
5 |
| Перемоги за Т: |
1 |
| Перемоги за CT: |
2 |
|
| 712 |
Kocapuk |
42 |
21 |
8 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
712 |
| Нік: |
Kocapuk |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
42 |
| Смертей: |
21 |
| Убивств в голову: |
8 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
201 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
7704 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
19 хв. 50 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 вересня 2026 р, 12:36 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
23 |
| Перемоги за Т: |
5 |
| Перемоги за CT: |
3 |
|
| 713 |
movchaN/// |
9 |
5 |
2 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
713 |
| Нік: |
movchaN/// |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
9 |
| Смертей: |
5 |
| Убивств в голову: |
2 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
31 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1140 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
7 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 год. тому |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
6 |
| Перемоги за Т: |
2 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 714 |
Unikov |
7 |
7 |
1 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
714 |
| Нік: |
Unikov |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
7 |
| Смертей: |
7 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
25 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
968 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
8 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 вересня 2026 р, 20:42 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
8 |
| Перемоги за Т: |
4 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 715 |
MAXXN88 |
36 |
24 |
4 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
715 |
| Нік: |
MAXXN88 |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
36 |
| Смертей: |
24 |
| Убивств в голову: |
4 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
173 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
5642 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
33 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 вересня 2026 р, 22:54 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
28 |
| Перемоги за Т: |
4 |
| Перемоги за CT: |
13 |
|
| 716 |
ячмень |
308 |
114 |
59 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
716 |
| Нік: |
ячмень |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
308 |
| Смертей: |
114 |
| Убивств в голову: |
59 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
880 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
45249 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
1 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 год. 14 хв. 45 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 вересня 2026 р, 01:42 |
| Заходів: |
16 |
| Складено раундів: |
133 |
| Перемоги за Т: |
34 |
| Перемоги за CT: |
37 |
|
| 717 |
ykcyc |
64 |
14 |
21 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
717 |
| Нік: |
ykcyc |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
64 |
| Смертей: |
14 |
| Убивств в голову: |
21 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
233 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
9497 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
2 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
15 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 вересня 2026 р, 11:00 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
15 |
| Перемоги за Т: |
3 |
| Перемоги за CT: |
8 |
|
| 718 |
085 |
11 |
9 |
3 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
718 |
| Нік: |
085 |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
11 |
| Смертей: |
9 |
| Убивств в голову: |
3 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
42 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
1737 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
12 хв. 18 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 жовтня 2026 р, 06:16 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
11 |
| Перемоги за Т: |
6 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 719 |
Ц Ц |
14 |
7 |
1 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
719 |
| Нік: |
Ц Ц |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
14 |
| Смертей: |
7 |
| Убивств в голову: |
1 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
60 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
2059 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
12 хв. 42 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 вересня 2026 р, 19:13 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
13 |
| Перемоги за Т: |
10 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 720 |
Barista |
7135 |
6340 |
1356 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
720 |
| Нік: |
Barista |
| Навичка: |
M (102)
|
| Убивств: |
7135 |
| Смертей: |
6340 |
| Убивств в голову: |
1356 |
| Убивств своїх: |
7 |
| Попадань: |
33583 |
| Суїцидів: |
9 |
| Урон: |
1194659 |
| Спроб розмінування: |
71 |
| Розмінувань: |
36 |
| Закладених бомб: |
60 |
| Вибухів бомб: |
9 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
5 днів 5 год. 24 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 год. тому |
| Заходів: |
496 |
| Складено раундів: |
4415 |
| Перемоги за Т: |
392 |
| Перемоги за CT: |
1651 |
|