| 481 |
loh |
131 |
93 |
10 |
M+ (122)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
481 |
| Нік: |
loh |
| Навичка: |
M+ (122)
|
| Убивств: |
131 |
| Смертей: |
93 |
| Убивств в голову: |
10 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
523 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
18977 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
18 хв. 41 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 вересня 2026 р, 01:03 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 482 |
piwoWAR [BLR] |
80 |
54 |
21 |
M+ (118)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
482 |
| Нік: |
piwoWAR [BLR] |
| Навичка: |
M+ (118)
|
| Убивств: |
80 |
| Смертей: |
54 |
| Убивств в голову: |
21 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
330 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
13796 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
23 хв. 57 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 жовтня 2026 р, 22:12 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 483 |
[RS*YRa5!K.dp] |
39 |
29 |
36 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
483 |
| Нік: |
[RS*YRa5!K.dp] |
| Навичка: |
M (108)
|
| Убивств: |
39 |
| Смертей: |
29 |
| Убивств в голову: |
36 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
46 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
5895 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
7 хв. 14 сек. |
| Останнє відвідування: |
3 жовтня 2026 р, 12:53 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 484 |
TepnuJla007 |
40 |
15 |
19 |
M+ (117)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
484 |
| Нік: |
TepnuJla007 |
| Навичка: |
M+ (117)
|
| Убивств: |
40 |
| Смертей: |
15 |
| Убивств в голову: |
19 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
135 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
7033 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
6 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
Позавчора у 13:08 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 485 |
Hammeniek |
93 |
84 |
35 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
485 |
| Нік: |
Hammeniek |
| Навичка: |
M- (94)
|
| Убивств: |
93 |
| Смертей: |
84 |
| Убивств в голову: |
35 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
271 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
15595 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
19 хв. 2 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 вересня 2026 р, 17:14 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 486 |
САСАТЬ |
89 |
62 |
17 |
M+ (118)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
486 |
| Нік: |
САСАТЬ |
| Навичка: |
M+ (118)
|
| Убивств: |
89 |
| Смертей: |
62 |
| Убивств в голову: |
17 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
355 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
13506 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
9 хв. 39 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 вересня 2026 р, 14:07 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 487 |
DATA Jove +oo |
34 |
13 |
23 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
487 |
| Нік: |
DATA Jove +oo |
| Навичка: |
M+ (116)
|
| Убивств: |
34 |
| Смертей: |
13 |
| Убивств в голову: |
23 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
85 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
5201 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 хв. 12 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 жовтня 2026 р, 09:25 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 488 |
FortuNe |
72 |
80 |
52 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
488 |
| Нік: |
FortuNe |
| Навичка: |
M (108)
|
| Убивств: |
72 |
| Смертей: |
80 |
| Убивств в голову: |
52 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
188 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
11792 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
15 хв. 42 сек. |
| Останнє відвідування: |
Вчора у 00:54 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 489 |
Player |
42 |
21 |
22 |
M (111)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
489 |
| Нік: |
Player |
| Навичка: |
M (111)
|
| Убивств: |
42 |
| Смертей: |
21 |
| Убивств в голову: |
22 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
111 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
6675 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
5 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 вересня 2026 р, 18:50 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 490 |
CCCP |
179 |
156 |
19 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
490 |
| Нік: |
CCCP |
| Навичка: |
M (113)
|
| Убивств: |
179 |
| Смертей: |
156 |
| Убивств в голову: |
19 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
771 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
26539 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
32 хв. 48 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 вересня 2026 р, 14:58 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
2 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 491 |
БАРАДА |
57 |
37 |
22 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
491 |
| Нік: |
БАРАДА |
| Навичка: |
M (112)
|
| Убивств: |
57 |
| Смертей: |
37 |
| Убивств в голову: |
22 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
204 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
9456 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
8 хв. 37 сек. |
| Останнє відвідування: |
27 вересня 2026 р, 18:50 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 492 |
Батюшка |
52 |
36 |
26 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
492 |
| Нік: |
Батюшка |
| Навичка: |
M (113)
|
| Убивств: |
52 |
| Смертей: |
36 |
| Убивств в голову: |
26 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
166 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
8276 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
6 хв. 42 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 жовтня 2026 р, 17:49 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 493 |
Антоха41 |
44 |
33 |
30 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
493 |
| Нік: |
Антоха41 |
| Навичка: |
M (108)
|
| Убивств: |
44 |
| Смертей: |
33 |
| Убивств в голову: |
30 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
74 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
8404 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
12 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
3 жовтня 2026 р, 10:09 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 494 |
`71 |W| hs |
90 |
81 |
35 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
494 |
| Нік: |
`71 |W| hs |
| Навичка: |
M (106)
|
| Убивств: |
90 |
| Смертей: |
81 |
| Убивств в голову: |
35 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
293 |
| Суїцидів: |
1 |
| Урон: |
14796 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
15 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 жовтня 2026 р, 13:10 |
| Заходів: |
4 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 495 |
mOve |
111 |
105 |
35 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
495 |
| Нік: |
mOve |
| Навичка: |
M (100)
|
| Убивств: |
111 |
| Смертей: |
105 |
| Убивств в голову: |
35 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
410 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
17380 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
21 хв. 55 сек. |
| Останнє відвідування: |
4 год. тому |
| Заходів: |
6 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 496 |
DRp_LamBadIk |
48 |
23 |
15 |
M+ (119)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
496 |
| Нік: |
DRp_LamBadIk |
| Навичка: |
M+ (119)
|
| Убивств: |
48 |
| Смертей: |
23 |
| Убивств в голову: |
15 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
158 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
6890 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
7 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
27 вересня 2026 р, 20:00 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 497 |
staymitchme. |
28 |
7 |
18 |
M+ (118)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
497 |
| Нік: |
staymitchme. |
| Навичка: |
M+ (118)
|
| Убивств: |
28 |
| Смертей: |
7 |
| Убивств в голову: |
18 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
69 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
4210 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 год. тому |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 498 |
boboy |
71 |
43 |
14 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
498 |
| Нік: |
boboy |
| Навичка: |
M (110)
|
| Убивств: |
71 |
| Смертей: |
43 |
| Убивств в голову: |
14 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
244 |
| Суїцидів: |
1 |
| Урон: |
10217 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
18 хв. 37 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 жовтня 2026 р, 01:56 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
1 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 499 |
n1.# |
32 |
27 |
32 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
499 |
| Нік: |
n1.# |
| Навичка: |
M (105)
|
| Убивств: |
32 |
| Смертей: |
27 |
| Убивств в голову: |
32 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
47 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
6020 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
6 хв. 30 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 жовтня 2026 р, 19:42 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 500 |
mimino* |
49 |
23 |
10 |
M+ (119)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
500 |
| Нік: |
mimino* |
| Навичка: |
M+ (119)
|
| Убивств: |
49 |
| Смертей: |
23 |
| Убивств в голову: |
10 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
155 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
7284 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
7 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 вересня 2026 р, 20:28 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 501 |
ВА |
71 |
46 |
11 |
M (114)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
501 |
| Нік: |
ВА |
| Навичка: |
M (114)
|
| Убивств: |
71 |
| Смертей: |
46 |
| Убивств в голову: |
11 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
319 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
11289 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
12 хв. 40 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 вересня 2026 р, 22:00 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 502 |
stariy_bog |
31 |
13 |
18 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
502 |
| Нік: |
stariy_bog |
| Навичка: |
M+ (116)
|
| Убивств: |
31 |
| Смертей: |
13 |
| Убивств в голову: |
18 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
77 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
4553 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 хв. 4 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 жовтня 2026 р, 13:21 |
| Заходів: |
3 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 503 |
-Mercury |
34 |
19 |
21 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
503 |
| Нік: |
-Mercury |
| Навичка: |
M (113)
|
| Убивств: |
34 |
| Смертей: |
19 |
| Убивств в голову: |
21 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
82 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
4827 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
3 хв. 26 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 жовтня 2026 р, 14:23 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 504 |
ARESKAN |
34 |
15 |
16 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
504 |
| Нік: |
ARESKAN |
| Навичка: |
M+ (116)
|
| Убивств: |
34 |
| Смертей: |
15 |
| Убивств в голову: |
16 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
92 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
5133 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
5 хв. 6 сек. |
| Останнє відвідування: |
3 вересня 2026 р, 19:34 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 505 |
idol改善 |
20 |
2 |
17 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
505 |
| Нік: |
idol改善 |
| Навичка: |
M+ (116)
|
| Убивств: |
20 |
| Смертей: |
2 |
| Убивств в голову: |
17 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
37 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
3040 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
1 хв. 59 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 вересня 2026 р, 18:53 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 506 |
Niksan |
66 |
48 |
17 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
506 |
| Нік: |
Niksan |
| Навичка: |
M (108)
|
| Убивств: |
66 |
| Смертей: |
48 |
| Убивств в голову: |
17 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
211 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
10536 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
9 хв. 43 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 жовтня 2026 р, 22:05 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 507 |
Yunkaa |
65 |
67 |
37 |
M- (97)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
507 |
| Нік: |
Yunkaa |
| Навичка: |
M- (97)
|
| Убивств: |
65 |
| Смертей: |
67 |
| Убивств в голову: |
37 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
89 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
10119 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
14 хв. 26 сек. |
| Останнє відвідування: |
3 жовтня 2026 р, 02:27 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 508 |
Player |
48 |
40 |
27 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
508 |
| Нік: |
Player |
| Навичка: |
M (105)
|
| Убивств: |
48 |
| Смертей: |
40 |
| Убивств в голову: |
27 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
116 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
7014 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
7 хв. 30 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 жовтня 2026 р, 22:34 |
| Заходів: |
2 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 509 |
ODIN |
20 |
6 |
20 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
509 |
| Нік: |
ODIN |
| Навичка: |
M (112)
|
| Убивств: |
20 |
| Смертей: |
6 |
| Убивств в голову: |
20 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
21 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
2876 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
2 хв. 2 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 вересня 2026 р, 23:10 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|
| 510 |
pro100tit |
39 |
34 |
29 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце в статистиці: |
510 |
| Нік: |
pro100tit |
| Навичка: |
M- (99)
|
| Убивств: |
39 |
| Смертей: |
34 |
| Убивств в голову: |
29 |
| Убивств своїх: |
0 |
| Попадань: |
51 |
| Суїцидів: |
0 |
| Урон: |
6291 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Закладених бомб: |
0 |
| Вибухів бомб: |
0 |
| Додаткова інформація |
| Убивства/Смерті: |
|
| Убивства в голову: |
|
| Тімкіл: |
|
| Точність: |
|
| Час в грі: |
14 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 жовтня 2026 р, 08:26 |
| Заходів: |
1 |
| Складено раундів: |
0 |
| Перемоги за Т: |
0 |
| Перемоги за CT: |
0 |
|